MailChimp for WordPress - en to hu_HU translation catalogue (215 entries)

en: %s integration
hu_HU: Integráció

en: <a href="%s">Upgrade to MailChimp for WordPress Premium</a> or <a href="%s">read more about MailChimp's E-Commerce features</a>.
hu_HU: <a href="%s">Fizessünk elő a MailCimp a Wordpresshez Prémiumra</a> vagy <a href="%s">tudjunk meg többet a MailChimp e-vásárlási funkcióiról.</a>

en: <strong>Success!</strong> Form successfully saved.
hu_HU: <strong>Sikerült!</strong> Űrlap sikeresen elmentve

en: A total of %d lists were found in your MailChimp account.
hu_HU: %d lista található a MailChimp fiókodban.

en: API Key
hu_HU: API kulcs

en: Add dynamic form variable
hu_HU: Dinamikus űrlap változók hozzáadása

en: Add more fields
hu_HU: Mezők hozzáadása

en: Add new form
hu_HU: Új űrlap hozzáadása

en: Add to form
hu_HU: Hozzáadás mintához.

en: Allow us to anonymously track how this plugin is used to help us make it better fit your needs.
hu_HU: Engedélyezd számunkra, hogy anonim módon kövessük ennek a bővítménynek a működését, hogy jobbá tegyük, és még inkább az igényeidhez illeszkedjen.

en: Already subscribed
hu_HU: Már feliratkozott

en: Appearance
hu_HU: Megjelenés

en: Are you enjoying this plugin? The Premium add-on unlocks several powerful features. <a href="%s">Find out about all benefits now</a>.
hu_HU: Tetszik a pluginunk? A Prémium kiegészítő számos hasznos funkciót ad még hozzá! <a href="%s">Tudjunk meg többet a Prémium lehetőségeről.</a>

en: Available integrations
hu_HU: Elérhető integrációk

en: Basic
hu_HU: Alap

en: Be notified whenever someone subscribes? <a href="%s">MailChimp for WordPress Premium</a> allows you to set up email notifications for your forms.
hu_HU: Értesülni szeretnénk, amikor valaki feliratkozik? <a href="%s">A MailChimp a Wordpresshez Prémium</a> lehetőséget nyújt email értesítésekre az űrlapjainkhoz.

en: Blue Theme
hu_HU: Kék sablon

en: CONNECTED
hu_HU: ÖSSZEKÖTVE

en: Checkbox label text
hu_HU: Jelölőnégyzethez tartozó felirat.

en: Checkboxes
hu_HU: Jelölőnégyzetek

en: Choice type
hu_HU: Választás tipusa

en: Choices
hu_HU: Választások

en: Choose a field to add to the form
hu_HU: Válaszon egy mezőt amit űrlaphoz ad

en: City
hu_HU: Város

en: Close
hu_HU: Bezár

en: Configure this integration
hu_HU: Integráció konfigurálása

en: Country
hu_HU: Ország

en: Dark Theme
hu_HU: Sötét sablon

en: Data from a cookie.
hu_HU: Adat sütiből (cookie).

en: Data from the URL or a submitted form.
hu_HU: Adat az URL-ből, vagy beküldött űrlapból.

en: Debug Log
hu_HU: Hibajavító feljegyzések

en: Default sign-up form
hu_HU: Alapértelmezett regisztrációs űrlap

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Determines what events should be written to <a href="%s">the debug log</a> (see below).
hu_HU: Itt adhatjuk meg, milyen eseményeket írjunk a <a href="%s">hibajavító feljegyzések közé</a> (lásd lent)

en: Dismiss this notice.
hu_HU: Figyelmeztetés figyelmen kívül hagyása.

en: Displays your MailChimp for WordPress sign-up form
hu_HU: Megjeleníti a MailChimp for WordPress feliratkozás űrlapját

en: Do you want to create more than one form? Our Premium add-on does just that! <a href="%s">Have a look at all Premium benefits</a>.
hu_HU: Több űrlapot hoznánk létre, mint egy? A Prémium kiegészítőnk pont ezt tudja! <a href="%s">Nézzünk rá az összes Prémium lehetőségre.</a>

en: Do you want to track all WooCommerce orders in MailChimp so you can send emails based on the purchase activity of your subscribers?
hu_HU: Szeretnénk figyelni az összes WooCommerce-es vásárlást MailCimp-pel, hogy tudjunk a vásárlási tevékenység alapján emailezni a feliratkozóknak?

en: Do you want translated forms for all of your languages? <a href="%s">Try MailChimp for WordPress Premium</a>, which does just that plus more.
hu_HU: Szeretnénk minden nyelvre lefordítani az űrlapjainkat? <a href="%s">Próbáljuk ki a MailChimp a Wordpresshez Prémiumot</a>, ami tudja ezt, és még sok mást is.

en: Documentation
hu_HU: Dokumentáció

en: Done! MailChimp lists renewed.
hu_HU: Kész! MailChimp listák frissítve.

en: Double opt-in?
hu_HU: Dupla megerősítés?

en: Dropdown
hu_HU: Legördülő

en: Edit Form
hu_HU: Űrlap szerkesztése

en: Edit this list in MailChimp
hu_HU: Lista szerkesztése MailChimp-ben

en: Email Address
hu_HU: erzsebet5691@gmail.comEmail cím

en: Empty Log
hu_HU: Üres fejlegyzéslista.

en: Enable the %s integration? This will add a sign-up checkbox to the form.
hu_HU: Engedélyezzük a(z) %s integrációt? Ezzel egy regisztrációs pipálandó mezőt adunk az űrlaphoz.

en: Enabled integrations
hu_HU: Integrációk engedélyezése

en: Enabled?
hu_HU: Engedélyezett?

en: Enter form title here
hu_HU: Írd ide az űrlap címét

en: Enter the HTML code for your form fields..
hu_HU: Írja be a HTML kódot az űrlap mezőinek létrehozásához.

en: Enter the title of your sign-up form
hu_HU: Saját feliratkozás űrlap címe

en: Enter your form title..
hu_HU: Írd ide az űrlap címét...

en: Example: %s
hu_HU: Példa: %s

en: Fetching MailChimp lists
hu_HU: MailChimp listák feldolgozása

en: Field label
hu_HU: Mező cimke

en: Field type
hu_HU: Mező típusa

en: Fields
hu_HU: Mezők

en: Filter..
hu_HU: Szűrés..

en: First Name
hu_HU: Erzsébet

en: Form
hu_HU: Űrlap

en: Form Appearance
hu_HU: Úrlap megjelenése

en: Form Fields
hu_HU: Űrlapmezők

en: Form Settings
hu_HU: Űrlap beállítások

en: Form Style
hu_HU: Űrlap stílus

en: Form Themes
hu_HU: Űrlap sablonok

en: Form action
hu_HU: Űrlap művelet

en: Form behaviour
hu_HU: Úrlap viselkedése

en: Form fields
hu_HU: Űrlapmezők

en: Form preview
hu_HU: Űrlap előnézet

en: Form variables
hu_HU: Űrlap változók

en: Forms
hu_HU: Űrlapok

en: Frequently Asked Questions
hu_HU: Gyakran Ismételt Kérdések

en: General Settings
hu_HU: Általános beállítások

en: General error
hu_HU: Általános hiba

en: Get shortcode
hu_HU: Gyorskód kérése

en: Get your API key here.
hu_HU: API kulcsot itt szerezhet.

en: Green Theme
hu_HU: Zöld sablon

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
hu_HU: HTML elemek (például %s) lehetnek a címkék szövegeiben.

en: HTML tags like %s are allowed in the message fields.
hu_HU: HTML elemek (például: %s) lehetnek az üzenet mezőkben.

en: Hide form after a successful sign-up?
hu_HU: Űrlap elrejtése a sikeres feliratkozás után?

en: ID
hu_HU: azonosító

en: If you do, please <a href="%s">leave us a 5★ rating on WordPress.org</a>. It would be of great help to us.
hu_HU: Ha így van, <a href="%s">Kérjük, adjon 5*-os értékelést a Wordpress.org-on.</a> Hatalmas segítség lenne.

en: If you want to load some default CSS styles, select "basic formatting styles" or choose one of the color themes
hu_HU: Ha be akar tölteni néhány alap CSS stílust, akkor válassza az„alap formázási stílusok”-t, vagy válasszon egy szín sémát.

en: Implicit?
hu_HU: Alapértelmezett?

en: Increased conversions? <a href="%s">MailChimp for WordPress Premium</a> submits forms without reloading the entire page, resulting in a much better experience for your visitors.
hu_HU: Egyre több beszélgetés? <a href="%s">A MailChimp a Wordpresshez Prémium</a> úgy küldi el az űrlapokat, hogy közben nem tölti újra a teljes weblapot, sokkal jobb felhasználói élményt teremtve ezzel.

en: Inherit from %s theme
hu_HU: Sablonból %s leszármaztatva

en: Initial value
hu_HU: Kezdeti érték

en: Integrations
hu_HU: Integrációk

en: Interest categories
hu_HU: Érdeklődési körök

en: Invalid email address
hu_HU: Érvénytelen emailcím

en: Is this field required?
hu_HU: Szükséges ez a mező?

en: Knowledge Base
hu_HU: Tudástár

en: Learn how to best grow your lists & write better emails by subscribing to our monthly tips.
hu_HU: Tudjuk meg, hogyan növelhetjük a listánkat és írhatunk jobb emaileket, iratkozzunk fel a havi tippek listára.

en: Leave empty or enter <code>0</code> for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
hu_HU: Hagyja üresen, vagy írjon be <code>0</code>-t, hogy ne legyen átirányítás. Egyébként használjon teljes (abszolút) URLeket, amiben van <code>http://</code>.

en: Light Theme
hu_HU: Világos sablon

en: List Name
hu_HU: Lista neve

en: List choice
hu_HU: Listás kiválasztó elem

en: List fields
hu_HU: Lista mezők

en: Lists this form subscribes to
hu_HU: Ez az űrlap ezekre a listákra iratkoztat fel

en: Load some default CSS?
hu_HU: Kell némi alap CSS?

en: Log file is not writable.
hu_HU: A fejlegyzési fájlba nem lehet írni.

en: Log in to your MailChimp account.
hu_HU: Jelentkezz be a MailChimp fiókodba!

en: Log successfully emptied.
hu_HU: Napló sikeresen törölve.

en: Logging
hu_HU: Figyelés

en: Looking for help?
hu_HU: Segítség kellene?

en: MailChimp API Settings
hu_HU: MailChimp API beállítások

en: MailChimp Lists
hu_HU: MailChimp listák

en: MailChimp Sign-Up Form
hu_HU: MailChimp feliratkozás űrlap

en: MailChimp for WordPress is in need of translations. Is the plugin not translated in your language or do you spot errors with the current translations? Helping out is easy! Head over to <a href="%s">the translation project and click "help translate"</a>.
hu_HU: A MailChimp for WordPress fordításokra vár. Nincs lefordítva a bővítmény az Ön nyelvére, vagy hibákat talált az aktuális fordításban? Könnyen segíthet nekünk. Menjen át a <a href="%s">fordításokhoz és kattintson „help translate” linkre</a>!

en: Max
hu_HU: Maximum

en: Messages
hu_HU: Üzenetek

en: Min
hu_HU: Minimum

en: Miscellaneous settings
hu_HU: Minden más beállítás

en: More subscribers, better newsletters.
hu_HU: Több feliratkozó, jobb hírlevelek.

en: NOT CONNECTED
hu_HU: NINCS ÖSSZEKÖTVE

en: Name
hu_HU: Név

en: Newsletter
hu_HU: Hírlevél

en: No available fields. Did you select a MailChimp list in the form settings?
hu_HU: Nincs elérhető mező. MailChimpes listát választottál az űrlap beállításoknál?

en: No list selected
hu_HU: Nincs lista kiválasztva

en: No lists found, <a href="%s">are you connected to MailChimp</a>?
hu_HU: Nem találtam listákat, <a href="%s">össze van kötve a MailChimppel</a>?

en: No lists found. Did you <a href="%s">connect with MailChimp</a>?
hu_HU: Nem találtunk listát. Biztos csatlakoztunk <a href="%s">a MailChimphez?</a>

en: No lists were found in your MailChimp account
hu_HU: Nem találhatók listák a MailChimp fiókjában.

en: Not subscribed
hu_HU: Nem feliratkoztatva

en: Nothing here. Which means there are no errors!
hu_HU: Nincs it semmi. Ami azt jelenti, nem észleltünk hibát! Hurrá!

en: Optional
hu_HU: Opcionális

en: Other
hu_HU: Egyéb

en: Other Settings
hu_HU: Egyéb beállítások

en: Placeholder
hu_HU: Helyőrző

en: Please ensure %s has the proper <a href="%s">file permissions</a>.
hu_HU: Ellenőrizni kellene, hogy a(z) %s fájlnak megfelelő <a href="%s">hozzáférési jogok</a> vannak beállítva.

en: Please ensure you <a href="%s">configure the plugin to send all required fields</a> or <a href="%s">log into your MailChimp account</a> and make sure only the email & name fields are marked as required fields for the selected list(s).
hu_HU: Bizonyosodjunk meg, hogy <a href="%s">úgy állítsuk be a plugint, hogy minden szükséges mezőt elküldjön,</a> vagy <a href="%s">jelentkezzünk be a MailChimp fiókunkba</a> és biztosítsuk, hogy csak az email és név mezők legyenek kötelezőként beállítva a kiválasztott listá(k)hoz.

en: Pre-check the checkbox?
hu_HU: Jelölőnégyzet bejelölése előre?

en: Preselect
hu_HU: Előválasztás

en: Preview form
hu_HU: Űrlap előnézete

en: Preview this form
hu_HU: Űrlap előnézete

en: Property of the current page or post.
hu_HU: A jelenlegi lap vagy poszt tulajdonsága.

en: Radio buttons
hu_HU: Rádió gombok

en: Read more about common connectivity issues.
hu_HU: További információ az általános kapcsolódási problémákról.

en: Red Theme
hu_HU: Piros sablon

en: Redirect to URL after successful sign-ups
hu_HU: Átirányítás az URL-re sikeres feliratkozás után

en: Remove
hu_HU: Visszavonás

en: Renew MailChimp lists
hu_HU: MailChimp listák frissítése

en: Replace interest groups?
hu_HU: Érdeklődési körök cseréje?

en: Replaced with the form response (error or success messages).
hu_HU: Lecserélve az űrlap válasz üzenetére (hiba vagy siker üzenet).

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
hu_HU: Lecserélve a feliratkozók számára a kijelölt listá(k)ban.

en: Required field missing
hu_HU: Kötelező mező nincs kitöltve

en: Right now, the plugin is configured to only log errors and warnings.
hu_HU: A plugin úgy van beállítva, hogy csak a hibákat és figyelmeztetéseket jegyezze fel.

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
hu_HU: Válassza az „Igen”-t, ha a jelölő négyzet fura helyen jelenik meg.

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
hu_HU: Válassza az „Igen”-t, ha a feliratkozóknak meg kell erősíteniük az emailcímüket (ajánlott)

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers with the data that is sent.
hu_HU: Válassza az „igen”-t, ha a meglévő feliratkozók adatait szeretné frissíteni a most küldött adatokkal.

en: Select "yes" to hide the form fields after a successful sign-up.
hu_HU: Ha „Igen”,  akkor sikeres feliratkozás után el lesznek rejtve az űrlap mezői.

en: Select the form to show
hu_HU: Válassza ki a megjelenítendő űrlapot

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
hu_HU: Válassza ki a listá(ka)t, amelyre az űrlapot kitöltők fel lesznek iratva.

en: Select the list(s) to which people who submit this form should be subscribed.
hu_HU: Adja meg a listá(ka)t, amire az űrlapot beküldők fel lesznek iratkozva.

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Shortcode
hu_HU: Gyorskód

en: State
hu_HU: Állam

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Street Address
hu_HU: Utca cím

en: Submit button
hu_HU: Elküldés gomb

en: Subscribe
hu_HU: Feliratkozás

en: Subscribers
hu_HU: Feliratkozók

en: Success! The cached configuration for your MailChimp lists has been renewed.
hu_HU: Sikerült! A MailChimp eltárolt beállítási listája frissítésre került.

en: Successfully subscribed
hu_HU: Sikeresen feliratkoztatva.

en: Text to prefill this field with.
hu_HU: Előre beállított szöveg ehhez a mezőhöz.

en: Text to show when field has no value.
hu_HU: Megjelenítendő szöveg, amennyiben a mezőnek nincs értéke.

en: The API key for connecting with your MailChimp account.
hu_HU: API kulcs a MailChimp fiókoddal való összekapcsoláshoz.

en: The URL of the page.
hu_HU: Az oldal URL-je.

en: The current date. Example: %s.
hu_HU: Aktuális dátum. Például: %s.

en: The current time. Example: %s.
hu_HU: Aktuális idő. Például: %s.

en: The email address of the current visitor (if known).
hu_HU: Az aktuális látogató e-mail címe (ha ismert).

en: The following list of variables can be used to <a href="%s">add some dynamic content to your form or success and error messages</a>.
hu_HU: Az alábbi változókat arra lehet használni, hogy <a href="%s">dinamikus tartalmat adjunk az űrlaphoz vagy a siker és hiba üzenetekhez</a>.

en: The path of the page.
hu_HU: Az oldal elérési útja.

en: The property of the currently logged-in user.
hu_HU: A jelenleg bejelentkezett felhasználó tulajdonsága.

en: The selected MailChimp lists require non-default fields, which may prevent this integration from working.
hu_HU: A kiválasztott MailChimp listáknak szüksége van az alapértelmezetten kívül más mezőkre is, ami miatt a jelenlegi integráció működésképtelen lehet.

en: The site's language. Example: %s.
hu_HU: Az oldal nyelve. Például: %s.

en: The table below shows your MailChimp lists and their details. If you just applied changes to your MailChimp lists, please use the following button to renew the cached lists configuration.
hu_HU: A táblázat a MailChimp listáidat és azok részleteit mutatja. Amennyiben változtatsz a MailChimp listáidon, az alábbi gomb segítségével frissítsd a tárolt konfigurációkat.

en: The text that shows when a general error occured.
hu_HU: A szöveg, ami megjelenik, ha általános hiba történt.

en: The text that shows when a required field for the selected list(s) is missing.
hu_HU: A szöveg, ami megjelenik, ha egy, a listá(k)hoz szükséges mező nincs kitöltve.

en: The text that shows when an email address is successfully subscribed to the selected list(s).
hu_HU: A szöveg, ami megjelenik, ha egy emailcímet sikeresen feliratkoztattunk a kiválasztott listá(k)ra.

en: The text that shows when an invalid email address is given.
hu_HU: A szöveg, ami megjelenik, ha egy érvénytelen emailcímet adnak meg.

en: The text that shows when the given email is already subscribed to the selected list(s).
hu_HU: A szöveg, ami megjelenik, ha a megadott emailcím már fel van iratkozva a kiválasztott listá(k)ra.

en: The visitor's IP address. Example: %s.
hu_HU: A látogató IP címe. Például: %s.

en: There is no form with ID %d, perhaps it was deleted?
hu_HU: A(z) %d űrlapazonosító ismeretlen. Talán töröltük?

en: This allows you to personalise your form or response messages.
hu_HU: Ezzel testre szabhatja az űrlapokat vagy a válasz üzeneteket.

en: This can take a while if you have many MailChimp lists.
hu_HU: Ez altarthat egy darabig, ha több Mailchimp listát használsz.

en: This field is marked as required in MailChimp.
hu_HU: Ez a mező kötelezőként van jelőlve a MailChimpben.

en: This field will allow your visitors to choose a list to subscribe to.
hu_HU: Ez a mező lehetőséget biztosít a látogatóknak, hogy válassznak, hogy hova akarnak feliratkozni.

en: This field will allow your visitors to choose whether they would like to subscribe or unsubscribe
hu_HU: Ez a mező lehetőséget ad arra a látogatóknak, hogy feliratkozzanak, vagy leiratkozzanak.

en: This is a pro-only feature. Please upgrade to the premium version to be able to use it.
hu_HU: Ez egy kizárólag-prémium lehetőség. Váltson prémium verzióra hogy használni tudja.

en: This is what we track.
hu_HU: Ez az, amit követünk.

en: This plugin is not developed by or affiliated with MailChimp in any way.
hu_HU: Ezt a bővítményt nem a MailChimp fejleszti, és nem áll vele közvetlen kapcsolatban.

en: Title:
hu_HU: Cím:

en: To get started with MailChimp for WordPress, please <a href="%s">enter your MailChimp API key on the settings page of the plugin</a>.
hu_HU: Hogy használni tudd a MailChimpet WordPressben <a href="%s">írd be a MailChimpes API kulcsodat a beépülő modul beállítás oldalán</a>.

en: To which MailChimp lists should this form subscribe?
hu_HU: Melyik MailChimp listára írjon fel ez az űrlap?

en: Unsubscribed
hu_HU: Leiratkoztatva

en: Update existing subscribers?
hu_HU: Meglévő feliratkozók frissítése?

en: Updated
hu_HU: Frissítve

en: Upgrade to Premium
hu_HU: Frissíts Prémiumra

en: Usage Tracking
hu_HU: Használat követése

en: Use the shortcode %s to display this form inside a post, page or text widget.
hu_HU: Használja a %s gyorskódot az űrlap megjelenítéséhez bejegyzésben, oldalon vagy widgetben.

en: Value
hu_HU: Érték

en: Want to customize the style of your form? <a href="%s">Try our Styles Builder</a> & edit the look of your forms with just a few clicks.
hu_HU: Szeretnénk személyre szabni az űrlap kinézetét? <a href="%s">Próbáljuk ki a Stítusszerkesztőt</a> hogy pár kattintással alakítsunk a megjelenésen.

en: What does this do?
hu_HU: Mit csinál ez?

en: What is the name of this form?
hu_HU: Mi az űrlap neve?

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is not on the selected list(s).
hu_HU: A leiratkozás használatakor ez a szöveg jelenik meg egy adott emailcím nincs a kijelölt listá(ko)n.

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is successfully unsubscribed from the selected list(s).
hu_HU: A leiratkozás használatakor ez a szöveg jelenik meg egy adott emailcím sikeres leiratkoztatásakor a kijelölt listá(k)ról.

en: Wrap in paragraph tags?
hu_HU: Legyen bekezdés elembe foglalva?

en: You are here:
hu_HU: Itt vagy:

en: You can edit your sign-up form in the <a href="%s">MailChimp for WordPress form settings</a>.
hu_HU: A feliratkozás űrlapot a <a href="%s">MailChimp for WordPress űrlap beállítások</a>nál lehet szerkeszteni.

en: You've been using MailChimp for WordPress for some time now; we hope you love it!
hu_HU: Már egy ideje használja a MailChimp a Wordpresshez pluginunkat; reméljük, tetszik!

en: Your MailChimp API key
hu_HU: A MailChimp API kulcs

en: Your MailChimp Account
hu_HU: MailChimp fiókod

en: ZIP
hu_HU: Irányító szám
