MailChimp for WordPress - en to fi_FI translation catalogue (237 entries)

en: %s (%s) with field type %s.
fi_FI: %s (%s) kenttätyypin kanssa %s.

en: %s integration
fi_FI: %s integraatio

en: <a href="%s">Upgrade to MailChimp for WordPress Premium</a> or <a href="%s">read more about MailChimp's E-Commerce features</a>.
fi_FI: <a href="%s">Päivitä MailChimp for WordPress Premium -lisäosaan</a> tai <a href="%s">lue lisää Mailchimpin verkkokauppa-ominaisuuksista</a>.

en: <strong>Success!</strong> Form successfully saved.
fi_FI: <strong>Onnistui!</strong> Lomake tallennettu.

en: A total of %d lists were found in your MailChimp account.
fi_FI: MailChimp-palvelutililtä löytyi kaikkiaan %d listaa.

en: API Key
fi_FI: API avain

en: Add dynamic form variable
fi_FI: Lisää dynaaminen lomakkeen muuttuja

en: Add list fields to any of your selected lists.
fi_FI: Lisää listan kenttiä mihin tahansa valitsemaasi listaan.

en: Add more fields
fi_FI: Lisää kenttiä

en: Add new form
fi_FI: Lisää uusi lomake

en: Add to form
fi_FI: Lisää lomakkeeseen

en: Allow us to anonymously track how this plugin is used to help us make it better fit your needs.
fi_FI: Anna meille lupa nimettömästi seurata kuinka tätä lisäosaa käytetään. Näin voimme kehittää sitä paremmin palvelemaan tarpeitasi.

en: Already subscribed
fi_FI: Jo tilattu

en: Appearance
fi_FI: Ulkoasu

en: Are you enjoying this plugin? The Premium add-on unlocks several powerful features. <a href="%s">Find out about all benefits now</a>.
fi_FI: Pidätkö tästä lisäosasta? Premium-lisäosa antaa käyttöösi useita hyödyllisiä ominaisuuksia. <a href="%s">Tutustu kaikkiin hyötyihin nyt</a>.

en: Are you sure you want to disable double opt-in?
fi_FI: Oletko varma, että haluat poistaa käytöstä kaksoisvarmistuksen?

en: Available integrations
fi_FI: Käytettävissä olevat integraatiot

en: Basic
fi_FI: Perus

en: Be notified whenever someone subscribes? <a href="%s">MailChimp for WordPress Premium</a> allows you to set up email notifications for your forms.
fi_FI: Saa ilmoitus kun joku liittyy tilaajaksi? <a href="%s">MailChimp for WordPress Premium</a> mahdollistaa lomakkeillesi sähköposti-ilmoitukset.

en: Blue Theme
fi_FI: Sininen teema

en: CONNECTED
fi_FI: YHDISTETTY

en: Checkbox label text
fi_FI: Valintaruudun nimiön teksti

en: Checkboxes
fi_FI: Valintaruudut

en: Choice type
fi_FI: Valintatyypit

en: Choices
fi_FI: Valinnat

en: Choose a field to add to the form
fi_FI: Valitse lomakkeelle lisättävä kenttä

en: City
fi_FI: Kaupunki

en: Click on the name of an integration to edit all settings specific to that integration.
fi_FI: Paina integraation nimeä muokataksesi sen asetuksia.

en: Click the following button to have MailChimp for WordPress pick up on your changes.
fi_FI: Paina seuraavaa painiketta ja MailChimp WordPress:ille lisäosa hakee tekemäsi muutokset.

en: Clicking the following links will take you to the right screen.
fi_FI: Seuraavien linkkien painaminen siirtää sinut oikealle näytölle.

en: Close
fi_FI: Sulje

en: Code reference for developers
fi_FI: Koodi-esimerkkejä kehittäjille

en: Configure this integration
fi_FI: Määritä tämä integrointi

en: Country
fi_FI: Maa

en: Dark Theme
fi_FI: Tumma teema

en: Data from a cookie.
fi_FI: Evästeen sisältämä tieto.

en: Data from the URL or a submitted form.
fi_FI: Tiedot URL-osoitteesta tai lähetetystä lomakkeesta.

en: Debug Log
fi_FI: Virhe-logi

en: Default sign-up form
fi_FI: Oletus liittymislomake

en: Description
fi_FI: Kuvaus

en: Determines what events should be written to <a href="%s">the debug log</a> (see below).
fi_FI: Määrittää mitkä tapahtumat pitäisi kirjoittaa <a href="%s">virhe-logiin</a> (katso alta).

en: Dismiss this notice.
fi_FI: Ohita ilmoitus.

en: Displays your MailChimp for WordPress sign-up form
fi_FI: Näyttää MailChimp for WordPress rekisteröitymiskaavakkeesi

en: Do you want to create more than one form? Our Premium add-on does just that! <a href="%s">Have a look at all Premium benefits</a>.
fi_FI: Haluatko luoda useamman kuin yhdne lomakkeen? Meidän Premium-lisäosa mahdollistaa sen! <a href="%s">Tutustu Premium-lisäosan hyötyihin</a>.

en: Do you want to track all WooCommerce orders in MailChimp so you can send emails based on the purchase activity of your subscribers?
fi_FI: Haluatko seurata kaikkia WooCommerce-tilauksia Mailchimpissa ja lähettää sähköposteja tilaajien osto-aktiivisuuden perusteella?

en: Do you want translated forms for all of your languages? <a href="%s">Try MailChimp for WordPress Premium</a>, which does just that plus more.
fi_FI: Haluatko lomakkeet kaikilla kielilläsi? <a href="%s">Kokeile MailChimp for WordPress Premium -lisäosaa</a>, joka mahdollistaa sen ja paljon muuta.

en: Documentation
fi_FI: Dokumentaatio

en: Done! MailChimp lists renewed.
fi_FI: Valmis! MailChimp-listat päivitetty.

en: Double opt-in?
fi_FI: Tuplavahvistus?

en: Dropdown
fi_FI: Alasvetovalikko

en: Edit Form
fi_FI: Muokkaa lomaketta

en: Edit list fields for
fi_FI: Muokkaa listakenttiä

en: Edit this list in MailChimp
fi_FI: Muokkaa tätä listaa MailChimp-palvelussa

en: Email Address
fi_FI: Sähköpostiosoite

en: Empty Log
fi_FI: Tyhjä loki

en: Enable the %s integration? This will add a sign-up checkbox to the form.
fi_FI: Ota käyttöön %s integraatio? Tämä lisää liittymisen valintaruudun lomakkeeseen.

en: Enabled integrations
fi_FI: Käytössä olevat integraatiot

en: Enabled?
fi_FI: Käytössä?

en: Enter form title here
fi_FI: Kirjoita lomakkeen otsikko tähän

en: Enter the HTML code for your form fields..
fi_FI: Kirjoita HTML-koodi lomakkeen kenttiin.

en: Enter the title of your sign-up form
fi_FI: Kirjoita liittymislomakkeen otsikko

en: Enter your form title..
fi_FI: Kirjoita lomakkeen otsikko.

en: Example: %s
fi_FI: Esimerkki: %s

en: Fetching MailChimp lists
fi_FI: Noudetaan MailChimp-listoja

en: Field label
fi_FI: Kentän tunnus

en: Field type
fi_FI: Kentän tyyppi

en: Fields
fi_FI: Kentät

en: Filter..
fi_FI: Suodata..

en: First Name
fi_FI: Etunimi

en: Form
fi_FI: Lomake

en: Form Appearance
fi_FI: Lomakkeen ulkoasu

en: Form Fields
fi_FI: Lomakkeen kentät

en: Form Messages
fi_FI: Lomakkeen viestit

en: Form Settings
fi_FI: Lomakeasetukset

en: Form Style
fi_FI: Lomakkeen tyyli

en: Form Themes
fi_FI: Lomakkeen teemat

en: Form action
fi_FI: Lomaketoiminto

en: Form behaviour
fi_FI: Lomakkeen käyttäytyminen

en: Form fields
fi_FI: Lomakkeen kentät

en: Form preview
fi_FI: Lomakkeen esikatselu

en: Form variables
fi_FI: Lomakkeen muuttujat

en: Forms
fi_FI: Lomakkeet

en: Frequently Asked Questions
fi_FI: Usein kysytyt kysymykset

en: General Settings
fi_FI: Yleisasetukset

en: General error
fi_FI: Yleinen virhe

en: Get shortcode
fi_FI: Tee lyhytkoodi

en: Get your API key here.
fi_FI: Hae API avaimesi täältä.

en: Green Theme
fi_FI: Vihreä teema

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
fi_FI: HTML tagit kuten %s ovat sallittuja nimiöteksteissä.

en: HTML tags like %s are allowed in the message fields.
fi_FI: HTML tägit kuten %s ovat sallittuja viestikentissä.

en: Here's how:
fi_FI: Teet sen näin:

en: Hide form after a successful sign-up?
fi_FI: Kätketäänkö lomake onnistuneen kirjautumisen jälkeen?

en: ID
fi_FI: Tunniste

en: If you do, please <a href="%s">leave us a 5★ rating on WordPress.org</a>. It would be of great help to us.
fi_FI: Jos kyllä niin <a href="%s">anna meille 5★ arvostelu WordPress.org -sivustolla</a>. Siitä olisi suuri apu meille.

en: If you want to load some default CSS styles, select "basic formatting styles" or choose one of the color themes
fi_FI: Jos haluat ladata jonkun CSS-oletustyylin, valitse "perustyyli" tai valitse joku värillisistä teemoista

en: Implicit?
fi_FI: Epäsuora?

en: Increased conversions? <a href="%s">MailChimp for WordPress Premium</a> submits forms without reloading the entire page, resulting in a much better experience for your visitors.
fi_FI: Lisää konversioita? <a href="%s">MailChimp for WordPress Premium -lisäosa</a> lähettää lomakkeet lataamatta koko sivua uusiksi parantaen vierailijasi käyttökokemusta.

en: Inherit from %s theme
fi_FI: Peri ominaisuuksia %s teemasta

en: Initial value
fi_FI: Oletusarvo

en: Integrations
fi_FI: Integraatiot

en: Interest categories
fi_FI: Aihepiirit

en: Invalid email address
fi_FI: Puutteellinen sähköpostiosoite

en: Is this field required?
fi_FI: Onko tämä kenttä pakollinen?

en: Knowledge Base
fi_FI: Tietopankki

en: Learn how to best grow your lists & write better emails by subscribing to our monthly tips.
fi_FI: Opi parhaiten kasvattamaan listojasi ja kirjoittamaan parempia sähköposteja tilaamalla kuukausittain meidän vinkkejä.

en: Leave empty or enter <code>0</code> for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
fi_FI: Kun haluat että uudelleenohjausta ei tehdä, jätä tyhjäksi tai kirjoita <code>0</code>. Muussa tapauksessa, käytä täydellistä (absoluuttista) URL-osoitetta, mukaan lukien <code>http://</code>.

en: Light Theme
fi_FI: Vaalea teema

en: List Name
fi_FI: Listan nimi

en: List choice
fi_FI: Listavaihtoehto

en: List fields
fi_FI: Listakentät

en: Lists this form subscribes to
fi_FI: Listat, jotka tämä lomake tilaa

en: Load some default CSS?
fi_FI: Ladataanko joku oletus-CSS?

en: Log file is not writable.
fi_FI: Lokitiedosto ei ole tallennettavissa.

en: Log in to your MailChimp account.
fi_FI: Kirjaudu MailChimp tilille.

en: Log successfully emptied.
fi_FI: Lokitiedosto tyhjennetty onnistuneesti.

en: Logging
fi_FI: Lokikirjanpito

en: Looking for help?
fi_FI: Etsitkö apua?

en: Looking to improve your sign-up rates?
fi_FI: Haluatko parantaa liittymis-tilastojasi?

en: MailChimp API Settings
fi_FI: MailChimp API-asetukset

en: MailChimp Lists
fi_FI: MailChimp listat

en: MailChimp Sign-Up Form
fi_FI: MailChimp-rekisteröintikaavake

en: MailChimp for WordPress is in need of translations. Is the plugin not translated in your language or do you spot errors with the current translations? Helping out is easy! Head over to <a href="%s">the translation project and click "help translate"</a>.
fi_FI: MailChimp for WordPress tarvitsee käännöksiä. Eikö liitännäistä ole vielä käännettynä omalle kielellesi tai löydätkö virheitä nykyisestä käännöksestä? Auttaminen on helppoa! Suuntaa kohti <a href="%s">käännösprojektia ja klikkaa "help translate"</a>

en: MailChimp specific settings
fi_FI: MailChimp käyttäjäkohtaiset asetukset

en: Max
fi_FI: Maks.

en: Messages
fi_FI: Viestit

en: Min
fi_FI: Min.

en: Miscellaneous settings
fi_FI: Sekalaiset asetukset

en: More subscribers, better newsletters.
fi_FI: Enemmän tilaajia, parempia uutiskirjeitä.

en: NOT CONNECTED
fi_FI: EI YHDISTETTY

en: Name
fi_FI: Nimi

en: Newsletter
fi_FI: Uutiskirje

en: No available fields. Did you select a MailChimp list in the form settings?
fi_FI: Ei kenttiä. Valitsitko MailChimp-listan lomakkeen asetuksista?

en: No list selected
fi_FI: Ei listaa valittuna

en: No lists found, <a href="%s">are you connected to MailChimp</a>?
fi_FI: Listoja ei löydy, <a href="%s">oletko yhteydessä MailChimpiin</a>?

en: No lists found. Did you <a href="%s">connect with MailChimp</a>?
fi_FI: Listoja ei löytynyt. Muodostitko <a href="%s">yhteyden MailChimp-palveluun</a>?

en: No lists were found in your MailChimp account
fi_FI: MailChimp-tililtäsi ei löytynyt listoja

en: Not subscribed
fi_FI: Ei tilattu

en: Nothing here. Which means there are no errors!
fi_FI: Ei mitään nähtävää. Mikä tarkoittaa, että virheitä ei löytynyt!

en: Optional
fi_FI: Valinnainen

en: Other
fi_FI: Muu

en: Other Settings
fi_FI: Muut asetukset

en: Our <a href="%s">Boxzilla plugin</a> allows you to create pop-ups or slide-ins with a subscribe form. A sure way to grow your lists faster.
fi_FI: Meidän <a href="%s">Boxzilla-lisäosamme</a> mahdollistaa pop-up tai slide-in -liittymislomakkeiden rakentamisen. Varma tapa kasvattaa listojasi nopeammin.

en: Please ensure %s has the proper <a href="%s">file permissions</a>.
fi_FI: Varmista, että %s on oikeat <a href="%s">tiedosto-oikeudet</a>.

en: Please ensure you <a href="%s">configure the plugin to send all required fields</a> or <a href="%s">log into your MailChimp account</a> and make sure only the email & name fields are marked as required fields for the selected list(s).
fi_FI: Varmista, että<a href="%s">olet määrittänyt lisäosan lähettämään kaikki vaaditut kentät</a> tai <a href="%s">kirjaudu MailChimp.com-palvelun tilille</a> ja varmista, että sähköpostiosoite- ja nimi kentät on meskitut vaadituiksi kentiksi valitulle listalle/listoille.

en: Pre-check the checkbox?
fi_FI: Esitäytetäänkö valintaruutu?

en: Preselect
fi_FI: Esitäytä

en: Preview form
fi_FI: Esikatsele lomaketta

en: Preview this form
fi_FI: Esikatsele tätä lomaketta

en: Property of the current page or post.
fi_FI: Nykyisen sivun tai artikkelin ominaisuus.

en: Radio buttons
fi_FI: Valintanappi

en: Read more about common connectivity issues.
fi_FI: Lisätietoja yleisistä yhdistämiseen liittyvistä asioista.

en: Red Theme
fi_FI: Punainen teema

en: Redirect to URL after successful sign-ups
fi_FI: Onnistuneen kirjautumisen jälkeen ohjaus URLiin

en: Remove
fi_FI: Poista

en: Renew MailChimp lists
fi_FI: Päivitä MailChimp-listat

en: Replace interest groups?
fi_FI: Korvataanko kiinnostusryhmät?

en: Replaced with the form response (error or success messages).
fi_FI: Korvataan lomakkeen vastauksella (virhe- tai onnistuminen viestit).

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
fi_FI: Korvattu tilaajien lukumäärällä valitu(i)ssa listassa / listoissa.

en: Required field missing
fi_FI: Vaadittu kenttä puuttuu

en: Right now, the plugin is configured to only log errors and warnings.
fi_FI: Lisäosa on asetettu kirjaamaan nyt vain virheet ja varoitukset.

en: Select "no" if you want to add the selected interests to any previously selected interests when updating a subscriber.
fi_FI: Valitse "ei" jos haluat lisätä valitut aihepiirit aiemmin valittuihin päivitettäessä tilaajan tietoja.

en: Select "no" if you want to ask your visitors before they are subscribed (recommended).
fi_FI: Valitse "ei" jos haluat kysyä vierailijoita ennen kuin heidät liitetään tilaajiksi (suositus).

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
fi_FI: Valitse "Kyllä", jos valintaruutu ilmestyy omituiseen paikkaan.

en: Select "yes" if the checkbox should be pre-checked.
fi_FI: Valitse "kyllä", jos valintaruutu pitäisi olla valmiiksi valittuja.

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
fi_FI: Valitse "Kyllä" jos haluat tilaajien varmistavan sähköpostiosoitteensa ennen tilausta (suositeltavaa)

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers with the data that is sent.
fi_FI: Valitse "Kyllä" jos haluat päivittää olemassa olevat tilaajat lähetettävällä datalla.

en: Select "yes" to hide the form fields after a successful sign-up.
fi_FI: Valitse "kyllä", jos haluat kätkeä lomakkeen kentät onnistuneen kirjautumisen jälkeen.

en: Select the form to show
fi_FI: Valitse näytettävä lomake

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
fi_FI: Valitse lista(t), mihin valintaruutua käyttäneet kirjataan.

en: Select the list(s) to which people who submit this form should be subscribed.
fi_FI: Valitse lista(t) jotka tilataan tällä lomakkeella.

en: Settings
fi_FI: Asetukset

en: Shortcode
fi_FI: Lyhytkoodi

en: State
fi_FI: Osavaltio

en: Status
fi_FI: Tila

en: Street Address
fi_FI: Katuosoite

en: Submit button
fi_FI: Lähetä-nappi

en: Subscribe
fi_FI: Tilaa

en: Subscribers
fi_FI: Tilaajat

en: Success! The cached configuration for your MailChimp lists has been renewed.
fi_FI: Onnistui! Välimuistiin tallennetut MailChimp-listojen asetukset on päivitetty.

en: Successfully subscribed
fi_FI: Tilaus onnistui

en: Text to prefill this field with.
fi_FI: Teksti jolla tämä kenttä esitäytetään.

en: Text to show when field has no value.
fi_FI: Teksti joka näytetään jos kentällä ei ole arvoa.

en: The API key for connecting with your MailChimp account.
fi_FI: API-avain jolla yhdistetään MailChimp-palvelun tiliin.

en: The URL of the page.
fi_FI: Sivun URL-osoite.

en: The current date. Example: %s.
fi_FI: Nykyinen päivämäärä. Esimerkki: %s.

en: The current time. Example: %s.
fi_FI: Nykyinen aika. Esimerkki: %s.

en: The email address of the current visitor (if known).
fi_FI: Nykyisen vierailijan sähköpostiosoite (jos tiedossa).

en: The following list of variables can be used to <a href="%s">add some dynamic content to your form or success and error messages</a>.
fi_FI: Alla olevan listan muuttujilla saadaan lomakkeeseen <a href="%s">lisättyä dynaamista sisältöä tai onnistumis- tai virheviestejä</a>.

en: The path of the page.
fi_FI: Sivun polku.

en: The property of the currently logged-in user.
fi_FI: Kirjautuneen käyttäjän tieto (omaisuus).

en: The selected MailChimp lists require non-default fields, which may prevent this integration from working.
fi_FI: Valitut MailChimp-listat edellyttävät mukautettuja (ei oletus-) , jotka voivat estää tämän integraation toimimasta.

en: The site's language. Example: %s.
fi_FI: Sivuston kieli. Esimerkki: %s.

en: The table below shows all available integrations.
fi_FI: Alla olevassa taulukossa näkyy kaikki tarjolla olevat integraatiot.

en: The table below shows your MailChimp lists and their details. If you just applied changes to your MailChimp lists, please use the following button to renew the cached lists configuration.
fi_FI: Alla olevassa taulukossa on MailChimp-listat ja listojen tiedot. Jos äskettäin teit muutoksia MailChimp-palvelun listoihin, paina alla olevaa painiketta jolloin listojen rakenne välimuistissa uusitaan.

en: The text that shows when a general error occured.
fi_FI: Teksti joka näytetään yleisen virheen tapahtuessa.

en: The text that shows when a required field for the selected list(s) is missing.
fi_FI: Teksti joka näytetään kun valitussa listassa/listoissa vaadittava kenttä puuttuu.

en: The text that shows when an email address is successfully subscribed to the selected list(s).
fi_FI: Teksti joka näytetään kun sähköpostiosoite lisättiin onnistuneesti valittuun listaan/listoihin.

en: The text that shows when an existing subscriber is updated.
fi_FI: Teksti, joka näytetään kun olemassaolevan tilaajan tietoja päivitetään.

en: The text that shows when an invalid email address is given.
fi_FI: Näytettävä teksti, kun käyttäjä antaa puutteellisen sähköpostiosoitteen.

en: The text that shows when the given email is already subscribed to the selected list(s).
fi_FI: Teksti joka näytetään kun annettu sähköpostiosoite on jo tilaajana listassa/listoissa.

en: The visitor's IP address. Example: %s.
fi_FI: Vierailijan IP-osoite. Esimerkki: %s.

en: There is no form with ID %d, perhaps it was deleted?
fi_FI: %d ID-tunnuksella lomaketta ei löydetty. Ehkä se on poistettu?

en: This allows you to personalise your form or response messages.
fi_FI: Tämä sallii lomakkeiden tai vastausviestien personoinnin.

en: This can take a while if you have many MailChimp lists.
fi_FI: Tämä voi kestää hetken mikäli MailChimp-listoja on suuri määrä.

en: This field is marked as required in MailChimp.
fi_FI: Tämä kenttä on merkitty pakolliseksi MailChimpissä.

en: This field will allow your visitors to choose a list to subscribe to.
fi_FI: Tämä kenttä antaa käyttäjän valita tilattavan listan.

en: This field will allow your visitors to choose whether they would like to subscribe or unsubscribe
fi_FI: Tämä kenttä antaa käyttäjän valita listan tilauksen tai tilauksen peruuttamisen väliltä

en: This is a pro-only feature. Please upgrade to the premium version to be able to use it.
fi_FI: Tämä on pro-version ominaisuus. Päivitä maksulliseen versioon jotta pääset käyttämään sitä.

en: This is what we track.
fi_FI: Tämä on, mitä me seurataan.

en: This plugin is not developed by or affiliated with MailChimp in any way.
fi_FI: Tämä liitännäinen ei ole MailChimpin kehittämä, eikä se ole siihen millään tavoin sidoksissa.

en: Title:
fi_FI: Otsake:

en: To add more fields to your form, you will need to create those fields in MailChimp first.
fi_FI: Kun haluat lisätä lomakkeeseen enemmän kenttiä, kentät on ensin tehtävä MailChimp-palvelussa.

en: To get started with MailChimp for WordPress, please <a href="%s">enter your MailChimp API key on the settings page of the plugin</a>.
fi_FI: Aloittaaksesi Mailchimp for Wordpress-lisäosan käytön, ole hyvä ja <a href="%s">syötä Mailchimp API-avaimesi lisäosan asetukset-sivulle</a>.

en: To which MailChimp lists should this form subscribe?
fi_FI: Mihin MailChimp-palvelun listoihin tämä lomake liitetään?

en: Unsubscribed
fi_FI: Tilaus on peruttu

en: Update existing subscribers?
fi_FI: Päivitä nykyiset tilaajat?

en: Updated
fi_FI: Päivitetty

en: Upgrade to Premium
fi_FI: Päivitä Premium-versioon

en: Usage Tracking
fi_FI: Käytön seuranta

en: Use double opt-in?
fi_FI: Käytä varmennettua liittymistä?

en: Use the shortcode %s to display this form inside a post, page or text widget.
fi_FI: Käytä lyhytkoodia %s ja tämä lomake tulee näkyviin postituksen, sivun tai teksti-vimpaimen sisällä.

en: Value
fi_FI: Arvo

en: Want to customize the style of your form? <a href="%s">Try our Styles Builder</a> & edit the look of your forms with just a few clicks.
fi_FI: Haluatko muokata lomakkeesi tyylejä? <a href="%s">Kokeile meidän Styles Builder:ia</a> & ja muokkaa lomakkeidesi ulkoasua vain muutamalla klikkauksella.

en: We have some resources available to help you in the right direction.
fi_FI: Autamme sinua oikeaan suuntaan.

en: We strongly suggest keeping double opt-in enabled. Disabling double opt-in may result in abuse.
fi_FI: Suosittelemme vahvasti säilyttämään kaksoisvarmistuksen käytössä. Varmistuksen ottaminen pois käytöstä voi johtaa väärinkäytöksiin.

en: What does this do?
fi_FI: Mitä tämä tekee?

en: What is the name of this form?
fi_FI: Mikä on tämän lomakkeen nimi?

en: When offering a list choice, this is the text that shows when no lists were selected.
fi_FI: Lista-valinnassa näytettävä teksti, joka näytetään kun mitään listaa ei ole valittu.

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is not on the selected list(s).
fi_FI: Kun tilauksen perumisen menetelmä on käytössä, tämä teksti näytetään kun annettu sähköpostiosoite ei ole valitun listan/listojen tilaajien joukossa.

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is successfully unsubscribed from the selected list(s).
fi_FI: Kun tilauksen perumisen menetelmä on käytössä, tämä teksti näytetään kun annettu sähköpostiosoite on onnistuneesti poistettu valitun listan/listojen tilaajien joukosta.

en: Wrap in paragraph tags?
fi_FI: Aseta kappale-tageihin?

en: You are here:
fi_FI: Olet tässä:

en: You can edit your sign-up form in the <a href="%s">MailChimp for WordPress form settings</a>.
fi_FI: Voit muokata kirjautumislomakettasi <a href="%s">MailChimp for WordPress lomakkeen asetuksista</a>.

en: You've been using MailChimp for WordPress for some time now; we hope you love it!
fi_FI: Olet käyttänyt MailChimp for WordPressiä jo jonkin aikaa, toivomme että pidät siitä!

en: Your MailChimp API key
fi_FI: MailChimp API avaimesi

en: Your MailChimp Account
fi_FI: Sinun MailChimp tili

en: ZIP
fi_FI: Postinumero
